Terimed – комплексна діагностика і якісне лікування в Німеччині

Філософія компаніі:  "Кожен хто звертається до нас -  це насамперед людина, котра потребує допомоги".

Лікування в Німеччині:

//terimed.com.ua/wp-content/uploads/clinic-pic1.jpg

Діагностика в Німеччині

Діагностика в Німеччині по праву вважається однією з найточніших у світі.

Особливою популярністю користується рання діагностика онкологічних захворювань, яка дозволяє виявити злоякісні новоутворення на ранніх стадіях і легко без наслідків усунути їх. Цей вид обстеження досяг такого рівня, що багато його видів затверджені на державному рівні і проводяться в обов'язковому порядку.

 

Крім того, в німецьких клініках часто проходять діагностику серця і нервової системи. Точний аналіз дозволяє правильно поставити діагноз і призначити адекватне лікування.

 

Читати далі

Лікування в Німеччині

На сьогоднішній день Німеччина займає одне з перших місць в світі по ефективності лікування онкологічних захворювань. Вона входить в десятку кращих медичних центрів, що спеціалізуються на лікуванні хвороб серця, нервової системи і шкіри.

Лікування в Німеччині – це, насамперед, доступ до передових методик терапії, більшість з яких розробляються саме тут. Це сучасне, надточне обладнання і лікарі зі світовим ім'ям. Цього більш ніж достатньо для прийняття рішення на користь лікування за кордоном.

 

Читати далі
//terimed.com.ua/wp-content/uploads/clinic-pic2.jpg

Чому саме ми?

Підбір клініки під ваші потреби

У нас є можливість підібрати клініку, яка максимально задовольнить ваші потреби, як в наявності необхідного обладнання, так і в медичному персоналі.

Работа напряму з клініками і  лікарями

Ми працюємо безпосередньо з німецькими клініками, що дозволяє нам весь час підтримувати «живий контакт» з лікарями вже на етапі збору медичної документації.

Повний супровід клієнта

Ми організовуємо не лише діагностику і лікування в Німеччині, але й вирішення всіх організаційних питань: оформлення візи, покупка авіаквитків, поселення клієнта і супроводжуючих осіб, послуги перекладача.

Заповнюйте анкету прямо зараз

Наш консультант зв'яжеться з Вами найближчим часом

Вкажіть ціль приїзду

(можна обрати кілька пунктів)

Допоможемо відновити здоров'я

//terimed.com.ua/wp-content/uploads/pic-ppl.jpgЗдоров'я людини – це найцінніший скарб, тому довіряти його необхідно професіоналам, які працюють в Німеччині. Чому? Лікування в Німеччині – це:

  • точність постановки діагнозу, безпеку і ефективність;
  • доступ до сучасного діагностичного та терапевтичного обладнання;
  • уважне ставлення до пацієнта;
  • конфіденційність;
  • вартість лікування в Німеччині регулюється законодавством - єдина система ціноутворення медичних послуг, однакова в усіх медичних центрах.