Дерматологія

Якщо у вас з’явився висип, свербіж та почервоніння на шкірі, а будь-який контакт з ураженим місцем викликає дискомфорт або навіть біль, саме час відвідати дерматолога.

Сьогодні проблемами зі шкірою нікого не здивуєш. Погана екологія, збільшення кількості алергенів, постійні стреси – все це лежить біля витоків дерматологічних захворювань. Саме з такими хворобами борються німецькі лікарі. Крім того, в німецьких клініках можна швидко і безболісно видалити невуси, папіломи та інші доброякісні утворення дерми.

Діагностика шкіри

Традиційно німці підходять до усунення захворювань шкіри з усією притаманною їм педантичністю. Терапія починається з всебічного обстеження, яке включає:

  • УЗД шкіри;
  • біопсію ураженої ділянки;
  • консультацію дерматолога або онколога.

Лікування шкірних захворювань в Німеччині

Лікування хвороб шкіри в Німеччині охоплює досить велике коло захворювань шкірного покриву. Серед них:Удаление бородавок

  • видалення невусів (родимок);
  • усунення меланом;
  • видалення лентіго (старечих пігментних плям);
  • видалення папілом;
  • терапія псоріазу.

Видалення невусів та інших доброякісних новоутворень дерми може проводитися декількома способами: лазеротерапія, кріозаморожування, хірургічне видалення. Метод косметолог підбирає індивідуально, попередньо проконсультувавшись з онкологом, а також з огляду на стан доброякісного новоутворення, стадію його розвитку і величину.

Лікування псоріазу в Німеччині проводиться в трьох основних напрямках: зовнішня і фототерапія (вплив ультрафіолетовим опроміненням), системна терапія. Вибір того чи іншого напрямку залежить від тяжкості перебігу захворювання, площі ураження і загального стану пацієнта. Комбінація лікарських препаратів в німецьких клініках визначається за спеціальним алгоритмом.

Лікування меланом Німеччини суто хірургічне. При ураженні лімфовузлів може додаватися хіміотерапія або опромінення. На ранніх стадіях розвитку пухлини ефективність терапії в Німеччині досягає 95% (в Україні лише 50%).