Лікування папілом

Про таке захворювання як папілома чули всі: хтось від рідних або друзів, хтось мигцем в чужій розмові, а хтось стикнувся з ними на власному гіркому досвіді.
Подібна делікатна проблема виникає через папіломавірус (вірус) – це досить поширена інфекція з сімейства герпесів, яка передається переважно статевим шляхом і може принести багато неприємностей, зокрема рак шийки матки (в далекій перспективі).

Існує близько 100 видів цієї інфекції. Деякі з них провокують розвиток бородавок на руках, інші – проявляються в області статевих органів у вигляді соскоподібних наростів. Але більшість подібних вірусних інфекцій (якщо бути точними, то близько 40) не мають симптомів, що зовсім не применшує їх небезпеки. Крім того, сучасна медицина стверджує, що тільки 1 людина з 10 не є латентним носієм одного або декількох видів цього вірусу.

Види папілом

Для більш зручної систематизації віруси цієї групи мають свій персональний номер, на основі якого будується вся медична класифікація:

 • №1-5 ВПЛ викликає появу деяких видів бородавок;
 • № 1-4 – це причина появи бородавок на стопах. Зовні вони нагадують сильно огрубілу шкіру;
 • № 3, 10,28, 29 є причиною плоских бородавок, а ось №27 викликає знайомі деяким з нас бородавки на руках;
 • № 6, 11, 13, 16, 18, 31, 33, 35 – це гострі кондиломи, які вражають дихальні шляхи і статеві органи: піхву, шийку матки;
 • № 39 також вражає статеві органи, але саме він має найвищий показник онкогенного ризику.

Шляхи поширення і симптоми ураження папіломами

У 90% випадків вірус передається статевим шляхом. Важливо ще раз наголосити, що ваш статевий партнер може і не знати, що є носієм інфекції. Тому проходити лікування папілом необхідно обом партнерам.Симптомы папиллом

Виявити висипання досить просто навіть при самостійному огляді.

Висипання найчастіше з’являються на малих статевих губах, по зовнішньому краю піхви, а також в тілі матки. У чоловіків уражаються різні області статевого члена (вуздечка, головка, отвір сечівника). Для обох статей нерідкі випадки, коли соскоподібні нарости утворюються на шиї, під пахвами, на повіках, в куточках губ і порожнині рота.

Зовні папіломи схожі на невеликі округлі нарости, які кріпляться до шкіри за допомогою тонкої ніжки. Що стосується кольору, то вони або повністю зливаються з шкірою, або набувають темно-коричневого відтінку.

Існує вид папілом,які вростають в шкіру. Такі осередки ураження може виявити лише лікар під час огляду.

Діагностика ВПЛ в Німеччині

Німеччина, яка вважається одним з кращих медичних центрів світу, не оминула своєю увагою і лікування папілом. Так у цій країні вже кілька років діє вакцинація від ВПЛ. Ті, хто не хоче робити щеплення чи хворі, у яких вже були виявлені симптоми проходять медичне обстеження. Діагностика ВПЛ в Німеччині включає:

 • візуальний огляд ураженої ділянки. Залежно від локалізації може проводитися дерматологом або гінекологом. В останньому випадку огляд може проводитися за допомогою кольпоскопа;
 • зішкріб ураженої ділянки (цитологічне дослідження). Лабораторний аналіз отриманого матеріалу для визначення наявності або відсутності вірусу.
 • ПЛР-діагностика, іншими словами, виділення ДНК ВПЛ у взятому зразку. Крім того, вона також дозволяє визначити вид вірусу, його кількість і орієнтовний час зараження.

Для жінок додатково може призначатися УЗД матки і придатків, щоб виключити розвиток онкопатології.

Своєчасна діагностика ВПЛ в Німеччині – це ефективна превентивна міра поширення раку шийки матки у жінок після 40 років!

Якщо вам необхідно пройти максимально точну діагностику на наявність папілом. Компанія Terimed готова організувати обстеження в Німеччині. Ми протягом багатьох років успішно співпрацюємо з приватними і державними клініками в цій країні. Тому можемо гарантувати вам кваліфіковану допомогу в цьому досить делікатному питанні. Телефонуйте, і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.

Лікування ВПЛ в Німеччині

Лікування папілом в Німеччині давно засноване на комплексному підході до вирішення проблеми і рухається відразу в кількох напрямках:Лечение папиллом

 • зміцнення імунітету;
 • придушення активності вірусу;
 • усунення зовнішніх ознак недуги.

Почнемо розгляду методів медикаментозного лікування, які в Німеччині на кілька років випереджають наші вітчизняні. Наприклад, німецькі клініки вже багато років не використовують препарати, які застосовуються в нашій країні, через їхню малу ефективності.

Медикаментозна терапія передусім спрямована на підтримку і посилення природного імунітету пацієнта, а також повне усунення зовнішнього поширення вірусу і видалення інфекції з організму. Для цього використовуються білкові препарати групи інтерферону, а також імуностимулюючі препарати.

Паралельно інфіковані ділянки обробляються кремами-імуномодуляторами, які виробляє стійкість тканин до ВПЛ.

Видалення папілом в Німеччині проводиться кількома методами:

 • кріодеструкція – новоутворення припікаються за допомогою рідкого азоту. Речовина екстремально низької температури заморожує патологічні тканини, після чого вони видаляються. Цей метод вимагає високої точності дій лікаря, так як в процесі можна легко пошкодити здорові ділянки шкіри;
 • термокоагуляція, по суті, це локальне припікання. Ця методика також вимагає максимальної акуратності. Оскільки неякісна робота може залишити сліди і пошкодження на здоровій шкірі.
 • використання кислотовмісних препаратів. При контакті з поверхнею папіломи, речовини вступають в хімічну реакцію з її білковими структурами, руйнуючи новоутворення. Цей метод вважається найбільш безпечним.
 • лазерне видалення.
 • радіохірургія.

Два останніх методи вважаються найбільш дорогими і застосовуються досить рідко.

Після видалення папілом пацієнтові деякий час необхідно продовжувати медикаментозне лікування, яке полягає в прийомі противірусних препаратів, а також імуностимуляторів. Всі ці дії пов’язані з тим, що навіть після усунення новоутворень людина ще досить довгий період часу залишається носієм ВПЛ.

Якщо ви хочете остаточно і без ризику для вашого здоров’я позбутися від папілом, зверніться в компанію Terimed. Ми максимально швидко організуємо для вас поїздку і оперативне лікування ВПЛ в Німеччині, в клініці з бездоганною репутацією і досвідом. Ви раз і назавжди забудете про цю делікатну проблему. Ми беремо на себе всі зобов’язання: від підтримки контакту з клінікою і розрахунку вартості лікування до вашого трансферу туди і назад. Телефонуйте! Ви гідні кращого лікування!