Видалення невуса

Всі ми звикли до родимок (невусів) з народження. Звичайно, деяким вони можуть заважати, якщо, наприклад, з’являються на обличчі, але більшість просто не звертає уваги на нешкідливі коричневі цятки. А, між іншим, нехтування ними може коштувати вам життя! Багато видів родимих плям мають тенденцію трансформуватися в меланому (надзвичайно агресивний вид раку шкіри).

Коли варто затурбуватися? Якщо родимка почала швидко зростати, змінювати форму, свербіти, змінювати колір, на її поверхні з’явилися виразки – негайно біжіть до дерматолога!

Види невусів

Родимки бувають різні, причому настільки, що це породжує величезну кількість класифікацій, заснованих на одній конкретній характеристиці. У цій статті ми використаємо дві класифікації, які максимально охоплюють клінічну картину.Родинки на лице

Вроджені та набуті. Якщо мова йде про вроджені родимі плями, то тут найважливіший критерій – розмір.

 • дрібні – діаметр до 1,5 см;
 • середні – до 10 см;
 • великі – більше 10 см;
 • гігантські – мова йде про родимі плями, які можуть займати півноги або половину обличчя.

Здебільшого вони безпечні, але великі і гігантські невуси повинні бути під постійним наглядом дерматолога, оскільки ризик їх перетворення в меланому досить великий (близько 50%).

Набуті родимки розрізняються залежно від того, в яких шарах шкіри були утворені: епідермальні, інтрадермальні, граничні. Дерматологи стверджують, що краще все набуті невуси видаляти для уникнення непотрібних ризиків.

Також родимки класифікуються залежно від зовнішнього вигляду і розташування:

 • Плоска родимка, вона ж родима пляма. Формується в верхніх шарах епідермісу. Абсолютно статична, тобто не росте і не змінюється з часом. Відноситься до вроджених і може локалізуватись на будь-якій ділянці тіла.
 • Лентиго, це пігментні плями, які особливо помітні на шкірі в похилому віці, іноді можуть спостерігатися у підлітків.
 • Опукла. З’являється з глибших шарів епідермісу. Це невеликий горбок на шкірі до 10 мм в діаметрі, нерідко з проростаючою в центрі волосинкою. Колір варіюється від тілесного до темно-коричневого, майже чорного. Найчастіше його можна помітити на підошвах ніг, долонях і в інтимних місцях.
 • Блакитна, отримала свою назву через незвичайний кольор: від блакитного до темно-синього. Це гладкий горбок в діаметрі більше 2см.
 • Пігментовані плями, що відрізняються великими розмірами, які збільшуються по мірі росту людини. Колір може бути різним: сірий, коричневий, чорний.
 • Диспластична. Вона може бути абсолютно різних форм і розмірів. Відноситься до передракових новоутворень.

Діагностика родимок в Німеччині

До обстеження невусів в Німеччині ставляться дуже відповідально. Діагностика родимок передбачає:Обследование родинок

 • Візуальний огляд лікарем-дерматологом, в ході якого фахівець виявляє підозрілі родимі плями, з’ясовує їх походження і темпи зростання.
 • Огляд за допомогою цифрового дерматоскопа, що дозволяє детально вивчити структуру утворення і визначити ступінь ризику його трансформації в злоякісну меланому.
 • Первинна консультація лікаря дерматолога – під час первинної консультації проводиться огляд пацієнта, з’ясовуються всі обставини походження і росту новоутворення шкіри.
 • УЗД шкіри – це досить інноваційний метод обстеження, який дозволяє без пошкоджень невуса досліджувати його найглибші шари і вибрати найбільш прийнятний спосіб лікування.
 • Консультація онколога необхідна, якщо виникли підозри про можливу злоякісну природу новоутворення.
 • Консультація пластичного хірурга проводиться, якщо передбачається видалення підозрілого невуса на обличчі.
 • Ви не довіряєте вітчизняним лікарям і хочете пройти діагностику родимок в Німеччині? Компанія Terimed готова вам допомогти. Ми в рекордні терміни зв’яжемося з потрібною клінікою і організуємо вашу поїздку за кордон. Вам ні про що не потрібно турбуватися. Просто зателефонуйте нам, ми вирішимо всі ваші проблеми.
  Видалення родимок в Німеччині
 • Видалення родимки в Німеччині – це процес, до якого залучається безліч фахівців. Серед них: онколог, дерматолог, пластичний хірург. Оскільки неправильно проведена операція може потягти за собою безліч неприємних наслідків, в тому числі, пов’язаних з ризиком для життя.

Не довіряєте вітчизняним лікарям і хочете пройти діагностику родимок в Німеччині? Компанія Terimed готова вам допомогти. Ми в рекордні терміни зв’яжемося з потрібною клінікою і організуємо вашу поїздку за кордон. Вам ні про що не потрібно турбуватися. Просто зателефонуйте нам, ми вирішимо всі ваші проблеми.

Видалення родимки в Німеччині

Видалення родимок в Німеччині — це процес, до якого залучається безліч фахівців. Серед них: онколог, дерматолог, пластичний хірург. Оскільки неправильно проведена операція може потягнути за собою безліч неприємних моментів, зокрема, пов’язаних з ризиком для життя.Удаление родинки

Сьогодні в німецьких клініках використовують різні способи видалення:

 • Лазеротерапія. До переваг методу можна віднести те, що тонкий лазерний промінь впливає суто на проблемну ділянку, не пошкоджуючи навколишні тканини і, залишаючи практично непомітний рубець. Сама процедура проводиться під місцевою анестезією з використанням спеціальних гелів і знеболюючих засобів.
 • Електрокоагуляція. Для неї використовується спеціальне обладнання, яке нагрівається під впливом електричного струму і випалює новоутворення.
 • Радіохірургічне видалення. Робляться косметичні надрізи, а сама родимка руйнується за допомогою високочастотних хвиль.
 • Кріодеструкція, в якій використовується рідкий азот для швидкого і малотравматичного видалення невуса. Як і лазерне видалення, вона вимагає високої точності лікаря, оскільки непрофесійне поводження з обладнанням може призвести до обмороження здорової шкіри.

Метод видалення косметолог вибирає індивідуально, попередньо проконсультувавшись з онкологом, а також з огляду на стан невуса, стадію його розвитку і величину.

Вас зацікавила можливість видалення родимок в Німеччині? Тоді зателефонуйте в компанію Terimed і ми організуємо для вас все як найкраще. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам у виборі конкретного медичного центру або лікаря, а також займуться плануванням і організацією поїздок в німецьку клініку. Не втрачайте часу дарма. Телефонуйте вже сьогодні!