Лікування гепатиту B

На сьогоднішній день більше 350 млн. людей хворіють гепатитом В або є його переносником. ¾ жителів планети живе в регіонах з високим ризиком зараження.

Щороку реєструється близько 4 млн. випадків гострого гепатиту В, а через ускладнення хронічної форми цієї хвороби, гине близько 25% носіїв вірусу (близько 1 млн. людей).

Вірус передається через кров і статевим шляхом, а також від матері до дитини під час пологів. На швидкість поширення захворювання впливає і те, що вірус стійкий до впливу зовнішнього середовища і може зберігатися навіть у краплі засохлої крові. Позитивною стороною є те, що після одужання у людини формується імунітет до хвороби на все життя.

Симптоми гепатиту В

Інкубаційний період захворювання складає від 50 до 180 днів. При гострій формі хвороби пацієнти часто скаржаться на:

  • розлади травлення;Симптомы гепатита В
  • біль у суглобах;
  • загальну слабкість;
  • біль в правому боці.

Шкіра набуває вираженого жовтуватого відтінку, іноді з’явитися висип. Пізніше може проявитися нудота і блювота, лихоманка.

У лікарню пацієнти найчастіше потрапляють з важкою або середньо важкою формою хвороби, коли вже має місце холестаз.

Основна проблема полягає ще і в тому, що більшість пацієнтів роками не звертають уваги на слабковиражені симптоми, і в результаті, лікарям часто доводиться боротися не з самою хворобою, а з її наслідками.

В цілому ця форма гепатиту має найбільш згубний вплив на печінку. У кожного 10-го пацієнта хвороба перетікає в хронічну форму, яка практично невиліковна і майже завжди стає причиною розвитку цирозу печінки.

Діагностика гепатиту В в Німеччині

Німеччина досягла дуже високих результатів не лише в лікуванні гепатиту В, а й в його ранній діагностиці. Саме тому пацієнти з усього світу їдуть в німецькі клініки на обстеження відразу ж після появи перших підозрілих симптомів.

Тепер і українці мають можливість пройти діагностику гепатиту В в Німеччині, завдяки компанії Terimed. Ми організовуємо обстеження клієнтів в кращих німецьких клініках, при цьому беремо на себе всі організаційні питання: від контакту з клінікою до покупки ваших авіаквитків. Крім того, з нашою допомогою ви зможете підтвердити або спростувати діагноз, поставлений українськими лікарями.

Це відбувається наступним чином: ви передаєте нам свою історію хвороби, ми перекладаємо її на німецьку мову і передаємо для проведення консиліуму за участю німецьких лікарів. Через кілька днів у вас вже будуть готовий висновок, перекладений на українську або російську мову. Якщо ви хочете бути 100% впевнені в своєму діагнозі, телефонуйте нам!Обследование при гепатите В

При проведенні діагностики гепатиту В в Німеччині використовуються відразу декілька методів обстеження. Це дозволяє уникнути помилок при постановці діагнозу.

Імуноферментний аналіз (ІФА) дозволяє визначити наявність вірусу в організмі за присутністю або відсутності антитіл до нього. Точність аналізу в деяких випадках досягає 100%, завдяки надчуттєвому обладнанню нового покоління.

Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) робить можливим відтворення генетичного коду вірусу і, таким чином, дозволяє виявити його в організмі, навіть в дуже маленьких кількостях, на рівні окремо взятої клітини печінки.

Німецькі лікарі використовують сучасні реактиви, які дають найточніші результати. Подібний аналіз дозволяє виявити латентні форми захворювання, а також виявити хворобу на ранніх стадіях у людей основної групи ризику. Крім того, тест дозволяє визначити вірусне навантаження, тобто кількість клітин вірусу в організмі. Саме від цього показника залежить програма терапії, її тривалість і прогнози на успіх.

ПЛР часто використовується безпосередньо під час лікування і після закінчення курсу противірусної терапії, для оцінки її ефективності.

Біохімічні показники крові необхідні для виявлення збоїв в роботі печінки.

Обстеження в Німеччині не займає багато часу, воно обмежене лише технологією виконання аналізів. Ви отримаєте результат в максимально короткі терміни.

Крім того, додатково проводиться УЗД, МРТ, в окремих випадках, біопсія печінки.

Лікування гепатиту В в Німеччині

Лечение гепатита В в ГерманииЩе в далекому 2002 році Німеччина створила Мережу компетентності для гепатиту – це професійне об’єднання лікарів-гепатологів провідних німецьких клінік. Вона фінансується на державному рівні. Мережа покликана досліджувати захворювання печінки і шукати інноваційні шляхи їх лікування. Всі результати роботи об’єднання систематизуються, а на їх основі розробляються єдині діагностичні та терапевтичні стандарти терапії.

Саме така система роботи дозволяє досягти кращих результатів лікування гепатиту В в Німеччині.

На сьогоднішній день стандартної схеми боротьби з цим захворюванням не існує. Терапія суто індивідуальна і призначається, виходячи з результатів аналізів і стану хворого. Саме тому лікуванням хвороб печінки займаються лише лікарі з великим практичним досвідом.

Гостра форма

При гострій формі захворювання використовується комплексне лікування антибіотиками, спочатку широкого спектру дії, а потім, по мірі зміни стану організму, більш цілеспрямовані, які впливають безпосередньо на осередок запального процесу.

При цьому німецькі лікарі вважають, що застосування противірусних препаратів не завжди є доцільним через досить сильні побічні ефекти. Подібні препарати призначаються лише у випадках, коли без них неможливо досягти позитивного результату.

В ході лікування гепатиту В в Німеччині активно застосовується підтримуюча і дезінтоксикаційна терапія, необхідна для відновлення функцій печінки і природного виведення токсинів. Терапія триває 10-14 днів.

Хронічна форма

Основним методом є противірусне лікування. Препарати можуть використовуватись індивідуально і в комбінації. Схема прийому препаратів залежить від стадії і тяжкості хвороби, вони призначаються лише лікарем клініки.

Лікування хронічного гепатиту В в Німеччині направлено на рішення відразу декількох завдань:

  • зупинка розмноження вірусу в організмі;
  • уповільнення або повної зупинка прогресування хвороби;
  • зупинка патологічних процесів у печінці;
  • запобігання появи цирозу або раку печінки.

Компанія Terimed готова організувати ваше лікування в Німеччині. Ми знайдемо кращу німецьку клініку, яка спеціалізується на хворобах печінки, і посприяємо вашому максимально швидкому приїзду. Всі організаційні питання (збір документів, переліт, проживання), а також фінансові питання (оплата лікування, покупка медикаментів) ми беремо на себе.

Ми не маємо жодних комерційних стосунків з клініками Німеччини і не ставимо собі за мету заробити гроші. Ми хочемо допомогти вам відновити втрачене здоров’я. Ми вже допомогли одужати десяткам українців і хочемо, щоб ви приєдналися до їх числа. Телефонуйте.