Лікування гепатиту С

Ви здивуєтеся, але гепатит С був відкритий відносно недавно, якихось 26 років тому. Виявлений лікарями, вірус викликає запалення печінки, але при цьому патологічний процес протікає практично безсимптомно, аж до появи серйозних ускладнень таких, як цироз.

За даними ВООЗ латентними носіями цього вірусу є близько 200 млн. людей, в цілому це близько 3% населення планети. Щорічно до них приєднується близько 3-4 млн. Більш ніж у 80% хворих хвороба переходить в хронічну форму, а в 15-30% випадків вона стає причиною цирозу печінки.

У Європі число (зареєстрованих) хворих становить близько 2,5 млн. Україна в цьому топі тримає лідерство, адже гепатит С зафіксовано у 7% українців, а це більше 1 млн. людей. Причому захворювання вже вийшло за межі групи ризику.

Шляхи поширення хвороби

Важливо пам’ятати, що гепатит С передається ЛИШЕ через кров! Тому найчастіше зараження відбувається:Вирус гепатита С

 • під час переливання крові. Якщо виключити випадки медичної недбалості, то варто пам’ятати, що про це захворювання до 1989 року ніхто не знав і відповідно не перевіряв на нього донорську кров;
 • при багаторазовому використанні голки. Ось чому наркозалежні особи очолюють список групи ризику;
 • при статевому акті, хоча ризик інфікуватися значно нижчий, ніж при контакті з кров’ю, але він все ж є. До того ж, він значно зростає при безладних статевих зв’язках;
 • якщо в родині є носій вірусу. Звичайно, якщо дотримуватися елементарних правил безпеки: не користуватися однією зубною щіткою, однією бритвою і так далі, то небезпеки немає, але і виключати цей фактор теж не можна;
 • від матері до дитини, під час виношування. Інфікування відбувається далеко не завжди і найчастіше у випадках, коли у матері спостерігається гостра форма хвороби;
 • при проколюванні вух, нанесенні татуювання, в манікюрному салоні, у стоматолога – важливо пам’ятати, що ризик зараження є завжди і потрібно бути обачним. Лікарі стверджують, що в 40% випадків джерело інфікування залишається невідомим.

Симптоми гепатиту С

Лікарі часто називають гепатит С «ласкавим вбивцею», він більш ніж виправдовує своє оригінальне прізвисько, адже в 80% випадків він не має зовнішніх симптомів взагалі. Часто хвороба виявляється випадково, під час обстеження перед операцією, на пунктах переливання крові, під час вагітності і так далі. Іншими словами, людина може і не підозрювати, що хвора. Інший варіант – коли проявляються вже наслідки впливу вірусу, наприклад, цироз печінки.Боль в суставах

Що стосується решти 20% хворих, то хвороба проявляє себе аж ніяк не специфічними симптомами:

 • нудота;
 • постійна слабкість;
 • відсутність апетиту:
 • підвищена температура;
 • біль в правому боці;
 • болі в суглобах.
 • До більш яскравих ознак відносять:
 • жовтяницю: пожовтіння шкіри і білків очей;
 • потемніння сечі;
 • блювоту;
 • зміну кольору калу (стає сірого кольору).

Діагностика в Німеччині

Діагностика гепатиту С в Німеччині, насамперед, починається з аналізу крові на спеціальні маркери захворювання (антитіла). Однак, як показує практика, цей вид діагностики не завжди буває точним. Наприклад, позитивний результат можливий, якщо ви недавно перенесли інфекційне захворювання або в організмі є хронічна інфекція. Тому при виявленні позитивного результату при аналізі крові додатково проводяться такі обстеження.Анализ крови при гепатите С

Ультразвукове дослідження, дозволяє оцінити стан печінки і сусідніх органів.

Еластометрія, або фібросканування печінки дозволяє діагностувати наявність хронічних захворювань цього органу. Крім того, еластометрія проводиться вже під час лікування, для оцінки його ефективності.

Тест на визначення полірозмірної ланцюгової реакції дає можливість оцінити якісні та кількісні характеристики генетичного матеріалу вірусу.

Біопсія печінки необхідна для оцінки ступеня розвитку запального процесу, області ураження печінки, форми протікання хвороби, а також наявність  ускладнень.

Чому варто проходити обстеження на гепатит С в Німеччині?

Сучасне дороге обладнання, яке, на жаль, наша країна не може собі дозволити, допомагає більш точно і достовірно поставити діагноз.

Саме отримані в ході обстеження показники дозволяють призначити оптимальну противірусну терапію, яка дасть швидкі результати.

Лікування гепатиту С в Німеччині проводиться на основі рекомендацій асоціації професійних гематологів. Боротися за ваше здоров’я будуть кращі фахівці Німеччини.

Ви не переплачуєте за непотрібні аналізи і медикаменти, німецькі лікарі призначають лише те, що вам дійсно потрібно.

Компанія Terimed готова організувати для вас діагностику гепатиту С в Німеччині в максимально короткі терміни. Вам всього лише потрібно зв’язатися з нами і переслати результати українського обстеження.

Ми підберемо для вас кращу клініку, організуємо консультацію відразу декількох фахівців, а також визначимо орієнтовний план терапії не відкладайте дзвінок до нас!

Лікування гепатиту С в Німеччині

Щорічно на лікування гепатиту С в Німеччині приїжджають тисячі хворих з усього світу. Все тому, що німецькі лікарі досягли найкращих результатів у цьому напрямку, адже вони домагаються стійкої ремісії в 90% випадків!

Лікування грунтується на попередній діагностиці та визначенні підтипу вірусу. Для терапії використовуються противірусні препарати, розроблені саме в Німеччині. Ця країна першою почала успішно використовувати медикаменти нового покоління. Вони спрямовані на руйнування ферментів вірусу, які створюють фундамент для його розмноження в крові. Основними перевагами препаратів є значно більша ефективність, безпека, полегшені побічні ефекти. Терапія пероральними противірусними засобами прямої дії (DAAs) зменшує необхідність постійного моніторингу і одночасно підвищує відсоток одужання.Лечение гепатита С

Тривалість лікування варіюється від 24 до 48 тижнів, рідше досягає 72. Тривалість терапії залежить відразу від декількох факторів: генотипу захворювання, реакції на лікарські препарати та їх індивідуальної переносимості, віку і генома пацієнта, наявності або відсутності супутніх захворювань.

Особливу увагу німецькі лікарі приділяють пацієнтам, які не виявляють позитивної динаміки в лікуванні. В такому випадку або збільшується доза препаратів, або проводиться повторний курс медикаментозного лікування.

Лікування гепатиту С на пізніх стадіях в Німеччині також має хороші результати. Якщо у пацієнта вже виявлено цироз печінки, нерідко основним методом лікування є трансплантація ураженого органу. Таке серйозне втручання реалізується на вищому рівні за рахунок ультрасучасних операційних технологій, а також завдяки професіоналізму медичного персоналу клініки.

Компанія Terimed організовує лікування гепатиту в Німеччині для українських громадян. Ми організуємо для вас оформлення документів, переліт і терапію в профільній німецькій клініці. Вам не доведеться ні про що турбуватися! Ми прекрасно розуміємо, що в такій ситуації вся ваша увага має бути сконцентрована на боротьбі з хворобою, тому робимо все, щоб ваше перебування в клініці було максимально зручним.

Будьте уважні до свого організму, адже «мовчання» хвороби – це ще не ознака її зникнення. Подбайте про себе – зв’яжіться з Terimed.