Кардіологія

Кардіологія в Німеччині – один з найпопулярніших напрямків медичного туризму. Причина досить проста – в німецьких клініках успішно лікують більшість серцевих патологій, таких як аритмія, ішемія, системна гіпертензія будь-якої етіології, заміна серцевого клапана, усунення наслідків інфаркту міокарда та інші.

Лише із заміни серцевого клапана і установці штучних водіїв серцевого ритму в Німеччині проводиться кілька тисяч операцій на рік.

Точна діагностика в Німеччині

Традиційно лікування аритмії серця та інших порушень серцево-судинної системи починається з комплексної діагностики.

Сучасне обладнання (апарати УЗД-діагностики, електрокардіографії, томографи) дозволяє, з мінімальним втручанням в роботу органів і систем, оцінити стан органу і судин, виявити патологію на етапі її раннього розвитку і вчасно підібрати ефективне лікування.

Вся діагностика серця проводиться амбулаторно, тобто пацієнтові не потрібно залишатися в стаціонарі клініки на кілька днів, всі процедури займуть пару годин.

Малоінвазивні методики

Ще один важливий плюс у виборі саме німецьких кардіологічних клінік – це переважне використання малоінвазивних бережних методик (за наявності медичних показань і при задовільному стані хворого). Малоінвазивні операції передбачають хірургічне втручання з використанням всього декількох невеликих надрізів.

Такі післяопераційні рани швидше загоюються, а сам процес відновлення пацієнта займає в 2 рази менше часу. Це означає, що він зможе виписатися з стаціонару раніше і значно заощадити свої гроші.

Операції на серці в Німеччині

Операції на серці в Німеччині вже давно стали золотим стандартом кардіохірургії в Європі і світі. Інноваційне ендоскопічне обладнання дозволяє німецьким хірургам виконувати ендоваскулярні операції на працюючому серці, без підключення до апарату штучного кровообігу, що значно знижує навантаження на організм і запобігає появі більшості післяопераційних ускладнень.

Перелік хірургічних маніпуляцій досить широкий: аортокоронарне шунтування, балонна коронарна ангіопластика, коронарне стентування, реконструкція та протезування клапанів, установка штучного водія ритму.