Неврологія

Неврологічні захворювання з кожним роком все більше виходять на перший план. Недарма древні мудреці говорили про те, що всі хвороби від нервів, а з нашим неймовірно швидким темпом життя нерви здають у багатьох.

Німецькі клініки вже багато років займаються розвитком неврологічної галузі і успішно допомагають хворим з такими діагнозами, як:

  • хвороба Паркінсона;
  • розсіяний склероз;
  • порушення мозкового кровообігу та ін.

Комплексна діагностика

Найбільша проблема неврологічних захворювань – це розмитість симптомів і складність їх диференціації. Саме тому діагностика головного мозку в Німеччині поставлена на найвищий рівень.

У розпорядженні німецьких лікарів найсучасніші варіанти обладнання для КТ, МРТ та ЦСА (цифрова субтракційна ангіографія). Вони дозволяють чітко виділити класичні симптоми тих чи інших захворювань, а також співвіднести неспецифічні симптоми із загальною картиною хвороби. Іншими словами, якщо у вас болить голова, то подібна діагностика допоможе точно виявити її причину і усунути першоджерело.

Лікування нейродегенеративних захворювань в Німеччині

В такому випадку, частіше за все мова йде про лікування хвороби Паркінсона. Звичайно, загальновідомо, що на даному етапі розвитку медицини ця недуга невиліковна, однак німецьким лікарям вдається істотно зменшити прояв симптомів (на 50-70%) і в цілому поліпшити якість життя хворого. Лікування в основному медикаментозне. Воно покликане стимулювати вироблення дофіна.

Також німецькі лікарі практикують метод глибокої стимуляції мозку і пересадку стовбурових клітин. Більшості хворих рекомендована фізіотерапія для розслаблення м’язів і суглобів і зниження гостроти симптомів.

Лікування нейроімунологічних захворювань в Німеччині

У світі 2,5 млн. людей страждає від розсіяного склерозу. У німецьких клініках терапія розсіяного склерозу спрямована на уповільнення розвитку захворювання і поліпшення стану хворого.

При надходженні в клініку терапевтичний процес починається з повного обстеження і підтвердження діагнозу. Для цього задіюються такі процедури, як збір анамнезу, неврологічне обстеження, в тому числі і діагностика очних нервів, МРТ, КТ.

Для лікування використовується медикаментозна терапія: прийом імуносупресантів і імуномодуляторів. Як і у випадку з хворобою Паркінсона, при лікуванні розсіяного склерозу в Німеччині використовується пересадка стовбурових клітин, що дає тимчасове полегшення і регресію симптомів у хворого. Всі пацієнти проходять посилений курс фізіотерапії.