Онкологія

Багато хто, почувши діагноз «онкологія», опускає руки. Але насправді рак – це ще не вирок. Більшість злоякісних новоутворень виявляють і видаляють ще на ранніх стадіях без ризику для життя і здоров’я пацієнта. У цьому питанні головне – вчасно помітити патологію.Лечение онкологии

І найкраще це навчилися робити німецькі медики. Лікування раку в Німеччині – це поки недосяжна висота для вітчизняної медицини. Це сучасне обладнання, інноваційні методики та професійні лікарі з багаторічним стажем боротьби з пухлинами.

Згідно з дослідженням Оксфордського університету (в 2009 р), в німецьких клініках найвищі показники успішного усунення пухлин серед країн Європейського союзу. Наприклад, успішність лікування раку молочної залози становить 84% (враховується відсоток 5-го виживання), що на 15% вище, ніж в інших європейських країнах. Виживання хворих з раком кишечника перевищує середній рівень по Європі.

Нові розробки в терапії цих важких і небезпечних хвороб фінансуються з державного бюджету і знаходяться на найвищому рівні. Кожен пацієнт отримує кваліфіковану допомогу згідно з останніми протоколами Німецького центру досліджень раку.

Лікування раку в Німеччині

Приїжджаючи на лікування раку в Німеччину, ви отримуєте доступ до сучасного обладнання, інноваційних методик і допомоги професійних лікарів, які мають багаторічний стаж боротьби з пухлинами. А розумні ціни і німецька педантичність стануть приємним додатковим бонусом.

Два ключові моменти, які виділяють німецькі клініки серед інших європейських і вітчизняних медичних установ:

  • Максимально рання і точна діагностика раку, яка дозволяє збільшити шанси хворого на одужання до 95%. Саме тому програма щорічного обстеження людей після 50-ти в Німеччині затверджена на державному рівні і є обов’язковою для всіх! Іноземні пацієнти, які приїжджають в цю країну, також можуть отримати доступ до інноваційних методик обстеження, таким, як: МРТ, УЗД, біопсія та інші.
  • Мультидисциплінарний підхід в терапії. У розробці схеми лікування бере участь консиліум лікарів, до якого входять хірурги, хіміотерапевти, радіологи, загальні онкологи та інші фахівці. Саме консиліум приймає рішення про подальші лікарські дії, а не один фахівець, який може і помилитися, адже всі ми люди.

Для успішної терапії захворювання використовуються останні розробки в області хіміотерапії, опромінення, генної інженерії, а також такі інноваційні хірургічні методики, як гамма-ніж.