Мед-Працевлаштування

Ласкаво просимо до відділу працевлаштування медичного персоналу «Terimed»

Наш консалтинг по персоналу існує з січня 2015 року та займаємося наступної діяльністю: Ми шукаємо підходящу роботу для наших клієнтів, де вони можуть щонайкраще втілити свої професійні, особисті знання та досвід. Наші клієнти цінують в нас ефективність, швидкість і надійність, з якими ми працюємо для них протягом етіх років.

Ви роботодавець?

Якщо ви шукаєте висококваліфікований медичний персонал, ми допоможемо вам швидко і ефективно познайомитися з потрібними людьми. Ми підберемо необхідних вам лікарів з України та Росії для стажувань і працевлаштування в німецьких, швейцарських і австрійських лікарнях. Підібрані нами лікарі з України і Росії дуже добре освічені, спеціалізовані і хотіли б поглибити свої знання та розширити методи лікування в Німеччині, Швейцарії та Австрії.

Bаші переваги!

Під час стажування (госпітаціі) головні лікарі особисто можуть перевірити необхідні знання, вміння та якості даного кандидата. Лікарня не несе ніяких витрат на стажування. При влаштуванні на роботу співробітника, компанія «Terimed» отримує посередницьку комісію, яка узгоджується в письмовій формі в контракті до початку стажування у відділі кадрів.

Хто ми? «Terimed» представляє себе.

Ми хотіли б представитися вам особисто і пояснити процедуру! Сподіваємося на гарний і продуктивну співпрацю.

Ви співробітник?

Якщо ви шукаєте нову роботу, ми допоможемо вам швидко знайти підходящого роботодавця. Лікарі, медичний персонал ласкаво просимо у нас. Надішліть нам ваші документи (німецькою мовою) з наступною структурою: Супровідний лист (заяву), біографія, мовний сертифікат Німецький B2, B2-C1 (медичний)