Підготовка до екзамену

Підготовка до іспиту з німецької мови на всіх рівнях: A1, A2, B1, B2, C1, C2


Підготовка до іспитів з німецької мови, за підсумками яких видається підтверджує ваш рівень міжнародний сертифікат, відрізняється від звичайних занять. На цих спеціалізованих курсах ми менше вчимося спілкуватися в повсякденних ситуаціях і відрізняти один від одного артиклі. Замість це концентруємося на структурі завдань іспиту, їх відмінностях один від одного, критерії оцінювання, очікуваннях комісії і особливості системи реєстрації (так, навіть там не все так просто). А ще допоможемо довести необхідні навички до автоматизму і розповімо, чому цей чорт не такий страшний, якщо підготуватися заздалегідь.


Навіщо потрібні Goethe Zertifikat, TestDaf і Start Deutsch? Такий документ необхідний для доказу вашого рівня в більшості німецьких університетів, може знадобитися вам при знайомстві з німецькими роботодавцями, а ще — підвищує самооцінку і фіксує ваш прогрес. Адже приємно усвідомлювати, що чергова сходинка успішно пройдена.


DSD — диплом німецької мови конференції міністрів культури федеральних земель Германіі.DSD свідчить про володіння німецькою мовою на рівні від В2 до С1, що прирівнюється до носія мови. Результати іспиту визнаються всіма ВУЗами Німеччини і дають можливість вступити до університету. Є два дипломи, першого і другого ступеня, вони відповідають рівням В2 і С1.Успешно здавши іспит, Ви можете: розуміти детальну інформацію в коротких текстах різного змісту, розуміти деталі та основні положення газетних і наукових текстів, легко орієнтуватися в повсякденних ситуаціях, слідувати за ходом інтерв’ю або бесіди про навчання або науці, розуміти доповіді на наукові теми, писати власні тексти, ясно і аргументовано висловлювати свої думки, описувати, узагальнювати і порівнювати дані та відомості, висловлювати свою точку зору в ході ді скуссіі або бесіди, пропонувати альтернативні варіанти або висувати гіпотези.Екзамен проходить в два етапи. Перший — письмовий груповий іспит: Створення письмового тексту (210 хвилин) Читання і розуміння тексту (50 хвилин) Завдання з граматики і словника (50 хвилин) Аудіювання тексту (25 хвилин) Другий — усний екзаменЧтеніе тексту вголос (2 — 3 хвилини) Відповіді на питання по прочитаного тексту (5 — 7 хвилин) Обговорення страноведческой теми (8 — 10 хвилин) теми видаються за кілька тижнів до іспиту на самостійну подготовку.Наш викладач з німецької мови є володарем цього сертифіката.