Етапи співпраці

Зв’яжіться з нами

Для того, щоб стати клієнтом клініки Terimed, достатньо подзвонити по одному з контактних номерів телефону.

Наш менеджер відповість на всі ваші запитання, розкладе ситуацію «по поличках» і розповість, що робити далі. Співпраця з нами включає кілька етапів.

Підбір клініки

Ми допоможемо вам з вибором профільної клініки, яка займається лікуванням саме вашого захворювання, і де ви зможете отримати максимальну допомогу.

Збір документів

Після того як були обговорені всі нюанси, ми надаємо допомогу в швидкому зборі необхідних документів, зокрема, повної історії хвороби: результатів аналізів, обстежень, знімків, висновків лікарів. Вся ця інформація пересилається нам на електронну пошту для подальшого перекладу на німецьку мову.

Переклад документів

Ми надаємо послуги з професійного перекладу на німецьку мову всіх наданих документів. Час необхідний для кваліфікованого перекладу варіюється від 2-3 годин до 1 дня, в залежності від обсягу наданої інформації.

Збір необхідних документів, пошук клініки і налагодження з нею контакту, а також переклад документації на німецьку мову входять в один комплект послуг і будуть коштувати вам 250 €. Гроші ви перераховуєте на наш рахунок після отримання результатів медичного консиліуму. Якщо, згодом, буде прийнято рішення продовжити лікування в Німеччині, вартість перекладу документів ввійде до загального кошторису.

Медичний консиліум

Отриманий переклад передається в профільну німецьку клініку, де збирається медичний консиліум і обговорюється ваша ситуація. В обговоренні можуть брати участь не лише терапевт і онколог, а й вузькопрофільні лікарі, які мають безпосереднє відношення до вашого захворювання.

Додаткова діагностика

У деяких випадках наданої інформації недостатньо для підтвердження або спростування діагнозу. В такому випадку ми повідомляємо вас про те, які аналізи та обстеження необхідно пройти додатково або ж запрошуємо вас пройти діагностику в Німеччині.

Медичний висновок

На основі отриманих даних лікарі розробляють схему лікування, після чого вона передається в бухгалтерію для складання кошторису. В цілому вся робота займає 1-2 дні.

Зворотній зв’язок

Медичний висновок разом з кошторисом ми перекладаємо на українську або російську мову і пересилаємо вам. Після цього ви зможете прийняти рішення про подальшу співпрацю або ж її припинення.

Підписання договору

У разі отримання вашої згоди на подальше лікування в Німеччині, ми підписуємо договір. Узгоджуються дати вильоту і збираються необхідні документи.

Допомога в оформленні документів

Ми допоможемо вам з оформленням всіх необхідних документів, включаючи візу і письмове запрошення на лікування. Ми можемо переслати їх вам особисто або ж безпосередньо в консульство, позбавляючи вас від зайвого клопоту.

Оплата

Оплата може проводитися через банківський переказ на рахунок клініки або ж після прибуття безпосередньо в клініку.

Персональний супровід

Всі організаційні питання ми беремо на себе: організацію перельоту і проживання для вас і ваших супроводжуючих, зустріч в аеропорту, організацію спеціального транспорту, послуги перекладача на весь час вашого перебування за кордоном.