Персональний супровід клієнта

Передусім компанія Terimed піклується про комфорт своїх клієнтів, тому крім надання суто медичних послуг, ми здійснюємо персональний супровід клієнта з моменту передачі нам медичних документів і до завершення лікування, включаючи реабілітаційний період.

У комплекс наших послуг від Terimed входить:

Бронювання авіаквитків для пацієнтів і супроводжуючих

У нас є можливість швидко забронювати авіаквитки на зручні для вас рейси за прийнятними цінами. Вам не доведеться турбуватися про такі дрібниці, ми все вже передбачили.

Оренда спецтранспорту

Якщо стан вашого здоров’я не дозволяє самостійно дістатися з аеропорту до клініки, ми готові замовити для вас спецтранспорт, який з максимальним комфортом доставить вас до місця призначення.

Бронювання готелів

Ми підберемо для вас оптимальний варіант проживання (в разі, якщо ви не перебуваєте в стаціонарі клініки) і ваших супроводжуючих,  максимально близько до клініки та за помірну ціну.

Послуги персонального перекладача

Незнання німецької мови не стане для вас бар’єром. Щоб ви відчували себе максимально комфортно протягом усього лікування, вас буде супроводжувати персональний перекладач, це істотно полегшить ваше спілкування з медичним персоналом.

Юридична підтримка

Компанія надає посильну юридичну підтримку в разі, якщо виникне необхідність продовжити медичну візу, оформити довгостроковий дозвіл на перебування в Німеччині в зв’язку з продовженням лікування.